TiAStudio

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Zagrodowa 6A
22-400 Zamość
biuro@tiastudio.com
725 911 654

Learn More

Follow Us

Fotografia produktowa Warszawa

Odkryj potencjał swoich produktów z profesjonalną fotografią produktową w mieście Warszawa. Nasze zdjęcia wyróżnią Twoje produkty na tle konkurencji!

W TiaStudio wiemy, jak ważna jest dobra prezentacja produktu!

Profesjonalna fotografia produktowa dla firm z Warszawy

Warszawa, pulsujące serce biznesu Polski i stolica województwa mazowieckiego, oferuje obiecujące warunki dla przedsiębiorców internetowych zainteresowanych fotografią produktową.

TiaStudio oferuje wykonanie usługi zdjęć packshot na białym tle oraz zdjęcia reklamowe produktów, które możesz wykorzystać np. dla sklepu e-commerce lub do druku, oraz infografiki przeznaczone na  aukcje Allegro, Amazon czy E-bay.

Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, jak nasze zdjęcia produktowe podkreślą unikalność produktów z Twojego regionu.

Szybki czas realizacji to Twój priorytet?

Twoje zdjęcia produktowe w aranżacji nawet w 48h

Jesteś z Warszawy lub okolic? To świetnie, dostarcz nam produkt, a my wykonamy jego sesję zdjęciową zwykle w ciągu jednego dnia roboczego lub 48h w przypadku zdjęć aranżacyjnych. Nasza ekspresowa obsługa gwarantuje nie tylko szybkość, ale także jakość. Dzięki profesjonalnej sesji fotograficznej, możesz mieć pewność, że efekty będą gotowe do wykorzystania w Twojej strategii marketingowej już w ciągu 48 godzin!

Zdjęcia produktowe packshot

to fotografie przedmiotów lub produktów, zwykle na neutralnym tle, celem ich jednoznacznego zaprezentowania w kontekście marketingowym. Charakteryzują się wysoką jakością, ostrością oraz precyzją, aby dokładnie oddać detale i cechy produktu, umożliwiając potencjalnym klientom lepsze zrozumienie jego wyglądu i funkcji.

Zdjęcia reklamowe w aranżacji

to fotografie przedmiotów, które prezentują dany produkt w kontekście starannie zaplanowanej scenografii lub aranżacji, mającej na celu podkreślenie jego cech, funkcjonalności i estetyki. Poprzez staranne komponowanie otoczenia, oświetlenie oraz dobór dodatkowych elementów, zdjecia pokazują wartości związane z marką.

Zdjęcia na Amazon - infografiki

to wysokiej jakości zdjęcia produktów, zazwyczaj wykorzystywane na platformach marketplace tj. Amazon / Allegro / E-bay do promowania i sprzedaży produktów przez sprzedawców. Infografiki natomiast to graficzne prezentacje informacji lub danych na zdjęciach produktowych pokazać cechy przedmiotów w sposób przystępny dla klientów.

Zdjęcia produktowe 360 - obrotowe

Zdjęcia produktowe 360 to technika fotograficzna, która umożliwia klientom oglądanie produktów z różnych perspektyw za pomocą interaktywnych zdjęć. Te kompleksowe obrazy prezentują produkt w ruchu z każdego kąta, zapewniając użytkownikom pełną interakcję i większe doświadczenie wizualne przed zakupem.
Galeria fotografii produktowej

Packshoty - zdjęcia produktowe od TiaStudio

Zapoznaj się z galerią zdjęć produktowych packshot i przekonaj się, dlaczego nasze usługi fotografii przedmiotów są świetnym rozwiązaniem dla prezentacji Twoich produktów. Zapewniamy unikalne podejście do każdego projektu, dostosowane do potrzeb Twojej marki. Zobacz, jak możemy podkreślić piękno Twoich produktów!

Jesteś przedsiębiorcą, biznesmenem lub masz małą manufakturę?

Poznaj 4 etapy realizacji zdjęć produktowych w Warszawie

Wykonanie usługi fotografii produktowej z regjonu Warszawy jest bardzo proste i składa się z 4 głównych etapów.  Zapytaj o ofertę, a następnie złóż zamówienie przez maila lub formularz. Produkty wysyłane są kurierem lub dostarczane do siedziby studia fotograficznego.  Po wykonaniu sesji i akceptacji Klienta, produkty są zwracane, a zdjęcia produktowe przekazywane do wykorzystania przez Twoją firmę. Poniżej umieszczamy szczegółowy opis etapów wykonania fotografii produktowej dla Twojego miasta.

01

Kontakt i Tworzenie Koncepcji

 1. Pierwszy Kontakt: Klient nawiązuje kontakt ze studiem fotograficznym, przedstawiając swoje potrzeby i wymagania dotyczące fotografii produktowej.
 2. Określenie zakresu pracy: Na tym etapie ustala się, ile produktów zostanie sfotografowanych, w jakich ujęciach, z jaką głębią ostrości(superfocus), tle, oświetleniu itp. Może również zostać omówiony harmonogram sesji.
02

Wysłanie produktów i sesja fotograficzna

 1. Przygotowanie Produktów: Klient dostarcza produkty do sfotografowania. Produkty są weryfikowane pod kątem stanu, czystości i detali.
 2. Sesja Fotograficzna: wykonanie sesji fotograficznej, podczas której produkty są czyszczone i układane do zdjęcia na zaplanowanym tle. Fotografowane zgodnie z planem (głębia ostrości, różne kąty i ujęcia).
03

Retusz i wybór zdjęć

 1. Selekcja zdjęć: Po sesji fotograficznej przystępujemy do procesu wstępnego selekcji zdjęć, włączając poprawę ewentualnych defektów produktu i korektę kolorów.
 2. Wybór i retusz zdjęć: Klientowi prezentowana jest selekcja przetworzonych zdjęć. Klient ma możliwość wyboru tych, które spełniają jego oczekiwania. Po tym etapie następuje finalny retusz wybranych zdjęć.
04

Przekazanie zdjęć i zwrot produktów

 1. Dostarczenie wybranych zdjęć: Po wybraniu zdjęć przez klienta i ich retuszu, zdjęcia produktu eksportowane są do rozdzielczości wybranej przez klienta. Fotografie produktowe w pełniej rozdzielczości przekazywane są do klienta np. przez udostępnianie na dysku google.
 2. Zwrot produktów: Następuje wysłanie produktów do klienta w stanie nieodbiegającym od wersji pierwotnej.
Zobacz gdzie znajduje się nasze studio?

Zapraszamy do studia fotografii produktowej

Jesteśmy profesjonalistami i współpracujemy z klientami z całej Polski. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług, gdzie dedykowane sesje fotograficzne pozwolą Twoim produktom zaistnieć w pełnej krasie.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i śmiało daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić

  z polityką prywatności TiaStudio.

  * To pole jest wymagane.

  Opinie online o fotografii produktowej w oczach Klientów

  Opinie o  fotografii produktowej pozwalają nam zrozumieć, jakie wyzwania i możliwości kryją się w świecie cyfrowego marketingu. Są one źródłem inspiracji i wiedzy, które wykorzystujemy, aby dostarczać naszym klientom jeszcze lepsze efekty.